Шкіряні дивани в інтер’єрі: за і проти

Шкіряні дивани в інтер’єрі: за і проти

Меблі в домі можуть чимало розповісти про його господарів, а шкіряні дивани – тим паче. Вони є свідченням певного фінансового становища й статусу, солідності. Не дивно, адже коштують вони дорожче від варіантів з тканинною оббивкою, а тому їх часто вважають предметом розкоші. Проте, як усе в цьому світі, мають не лише переваги, а й недоліки. Тож далі розповімо про їхні плюси та мінуси, аби вам було легше визначити, чи варто купити шкіряний диван, чи ні.


Переваги диванів зі шкіряною оббивкою


  • Показний вигляд. Річ недешева і сам її вигляд про це говоритиме. Ідеально впишеться у класичний інтер’єр з натяком на аристократизм.
  • Менше збирає пилюку, ніж моделі з тканиною. До того ж, його простіше чистити – достатньо протерти вологою серветкою, не прийдеться витріпувати весь пил із середини.
  • Не залишає мокрих та брудних плям від розлитих напоїв та страв. Зважаючи на цей пункт, він – справжня знахідка в домі, де є маленькі дітки.
  • Не збирає шерсті з домашні улюбленців – котів та собак, тому економить ваші сили та береже спокій.
  • Вважається дуже довговічним, бо шкіра для диванів обробляється за спеціальними технологіями, що робить її надійною та міцною.


Недоліки шкіряних диванів


  • Ціна, яку важко назвати доступною для кожного. Але ж за якість та статечний вигляд доводиться відповідно платити.
  • Не надто приємні тактильні відчуття: взимку буває холодно на ньому сидіти, літом – некомфортно, бо прилипає. Хоча цей пункт неоднозначний: дехто ж навпаки переконує, що шкіра дарує прохолоду в спеку, а в холодну пору її можна накрити пледом.
  • Такі меблі не можна ставити поряд з батареями, пічками та іншими засобами утеплення приміщення, а також під прямими сонячними променями. Шкіра боїться перепадів температури – від них втрачає еластичність, навіть може потріскати.
  • Якщо у вас є домашні тварини, то ви можете бути спокійними, що їхня шерсть не чіпатиметься до дивану, однак є інша небезпека: кіт чи собака можуть подряпати шкіру.
Ми лиш сформували список плюсів та мінусів шкіряних диванів, висновки ж кожен зробить сам. Адже для когось певний пункт може бути недоліком в той час, коли для іншої людини він є перевагою. Зважуйте всі за і проти та робіть свій вибір. У нас на сайті знайдете великий асортимент м’яких диванів для вашого дому: як шкіряних, так і тканинних. Створювати затишок разом з нами легко й вигідно!