Як вдало вибрати меблі у вітальню?

 Як вдало вибрати меблі у вітальню?

Які меблі обов’язково мають бути у вітальні?

Однозначної відповіді на це питання немає. Популярною є думка, що в цій кімнаті неодмінно слід знайти місце для м’якого дивана з кріслами, стінки чи шафи, тумби під телевізор та журнального  столика. Та все, насправді, залежить від того, які саме функції виконуватиме у вас вітальня: чи у вас часто гостюють друзі та родичі й залишаються на ніч? Чи ви любите веселощі й вечірки, а відтак час від часу влаштовуєте їх в себе вдома? Чи ж ви обожнюєте всією сімєю разом організовувати собі вечірні кінопокази? Звісно, усі ці три випадки можуть поєднуватись, і кожен з них може бути про вас. Однак певні ситуації все-таки переважатимуть. Тому відштовхуючись від цього, слід обирати й меблі.

Власники великих квартир легко можуть облаштувати вітальню в традиційному її образі, тобто місцем лише для прийому гостей. Тоді варто обрати м’які меблі, стіл, при бажанні – шафу-вітрину, аби розмістити в ній щось особливо дороге для вас, що викликає почуття гордості (наприклад, медалі та нагороди дітей, колекції книг, дорогий посуд). Якщо ж у вас невелика квартира, а тому гостинна має виконувати не лише одну функцію, тоді слід подбати про зонування. Його роль можуть виконувати самі меблі: чи то книжкова шафа, чи журнальний столик. До речі, вдалим варіантом для маленьких віталень є столи-трансформери: Компактний журнальний стіл можна легко розкласти і «перетворити» у великий для святкового обіду чи вечері.

Кольорова гама у вітальні

Колір відіграє далеко не останню роль. Якщо ваша вітальня зовсім невеличка, обирайте меблі світлих кольорів, аби зробити кімнату просторішою та світлішою. Закономірно, що темні шафи, столи й дивани краще підійдуть для великого приміщення, в якому й так чимало світла та місця.

Якщо ваша гостинна – місце для застіль та веселих вечірок, облаштуйте її в яскравих насичених кольорах, які піднімають настрій та дарують енергію: помаранчевий, жовтий. Якщо ж ця кімната служитиме для сімейного вечірнього дозвілля, краще віддати перевагу спокійним відтінкам. Коли ж вітальня не має настільки чіткого призначення, є універсальною, то й кольори потрібно обирати нейтральні, за допомогою декору зможете зробити необхідні акценти.

Меблі готовим комплектом чи окремо?

Сьогодні можна значно спростити собі завдання та купити меблі для вітальні готовим комплектом. Зокрема, в нас на сайті ви знайдете модульні вітальні на будь-який смак, різних параметрів, комплектацій та кольорів. Тоді не прийдеться довго обирати кожну річ окремо, вагаючись, чи пасуватиме вона до інших. Проте і варіант окремої купівлі – не без своїх позитивів. Він дає більше можливостей продемонструвати свій смак та відчуття стилю, але тут варто бути впевненим в своїх силах. Якщо не любите експериментів та не вистачає часу на довгі пошуки, рекомендуємо вибрати готові комплекти на нашому сайті.